admin admin .

admin

مزایای رژیم درمانی آنلاین

امروزه مشغله‌ های زندگی، کمبود وقت و عدم امکان مراجعه افراد از شهرستان باعث برتری رژیم غذایی آنلاین نسبت به حضوری شده است. رژیم درمانی آنلاین مزایای بیشتری نسبت به مراجعه حضوری دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۳۳:۴۳ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

ماسک خانگی ساده برای از بین بردن جای جوش

یکی از ساده‌ترین و در عین حال موثرترین روش‌ها برای از بردن جای جوش، تهیه ماسک‌های خانگی است. ماسک‌های خانگی تنوع زیادی دارند و تقریبا با هر چیزی که در خانه داشته باشید، می‌توانید یک ماسک مناسب برای پوست خود تهیه کنید. در ادامه با نحوه آماده کردن و همچنین تاثیرات چند ماسک ساده خانگی آشنا می‌شویم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۳۰:۱۸ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

بهترین دکتر زیبایی

 بهترین دکتر زیبایی در زمینه های مختلفی فعالیت می کند. علاقه زیاد افراد به زیبا بودن باعث شده تا فعالیت های بهترین دکتر زیبایی مورد استقبال همه اقشار مردم قرار بگیرد. بهترین دکتر زیبایی از دانش و مهارت بالایی برخوردار است و برای جراحی از جدیدترین متد و دستگاه ها استفاده می کند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۴۷:۱۸ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

دمراقبت و تقویت موهای مجعد

۹ توصیه برای رشد سریع تر و تقویت موهای مجعد اگر موهایتان مجعد باشد مسلما می دانید مرتب کردن آن ها چقدر مشکل است. گاهی خانم هایی که موهای مجعد دارند از همان روش ها و شیوه هایی استفاده می کنند که افراد دارای موهای صاف به کار می برند؛ و این امر باعث می شود موهایشان صدمه ببیند و رشد کم تری داشته باشند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۴۴:۵۹ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

کمپ اجباری در کرج

 اعتیاد یک بیماری جسمی – روانی می باشد. بنابراین بهترین نوع درمان، درمانی است که هم از لحاظ بعد جسمی و هم بعد روانی، آسیب ها و اختلالات را در نظر بگیرد. از این رو باید بهترین و موثرترین راهکارهای درمانی توسط پزشک درمانگر اعتیاد و متخصصین این امر اجرا شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۱۷:۴۲ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

کاهش گرسنگی و تشنگی در روزهای ماه مبارک رمضان

بهترین اقدام جهت کاهش گرسنگی و تشنگی در روزهای ماه مبارک رمضان این است که از یک هفته تا ۱۰ روز قبل از شروع ماه مبارک، حجم غذای مصرفی به تدریج کاهش داده شود. این کار موجب شده سطح متابولسیم و سوخت و ساز بدن کاهش داده شود و بدن به شرایط کم غذایی در زمان روزه داری عادت کند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۱۳:۰۲ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

روف گاردن های Mobile یا مدولار

روف گاردن های مدولار که در ایران به آنها جعبه گیاه نیز گفته می شوند ، دارای استانداردهای ویژه خود می باشند و اصولا در اروپا ، به صورت Extensive  و جهت کاهش مصرف انرژی مرود استفاده قرار می گیرند . از آنجایی  که هزینه های حامل های انرژی در کشور های اروئایی و امریکایی بالا بوده


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۰۹:۵۶ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

چگونگی استفاده از حنا برای رشد مو

حنا گیاهی که آن را گیاه هزار و یک خاصیت می نامند پوست و مو را زیبا می سازد ، نیروی جنسی را تقویت می کند و سردردهای شدید را درمان می کند. برای آشنایی با مهمترین فواید و خواص حنا با ما همراه شوید.بهترین راه تقویت و رشد مو انتخاب استفاده مواد آرایشی بدون مواد شیمیایی مضر است و یا بهتر است که از مواد طبیعی استفاده کنید و آنها را در منزل تهیه کنید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۵۵:۵۶ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

رنگ مش

عمل روشن نمودن لایه هایی از موی سررا مش می گو.یند مش کلمه ایست که فقط در کشور ما رایج است و در کشورهای خارجی و اروپایی فرایند روشن سازی مو با واژه لایت شناخته می شود. مش یا های لایت انواع مختلفی دارد و زیبایی و جذابیت مش به دانش و ذوق و مهارت آرایشگر بستگی دارد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۵۳:۵۷ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

دختران قد بلند

محققان به نکته ای قابل توجه در رابطه با بارداری زنان قد بلند رسیده اند ، آیا می دانید زنانقد بلندی که…مظهری خاطرنشان کرد: در دوران بلوغ اگر به تغذیه دختران نوجوان توجهی نشود، قد آنها کوتاه و اندامشان ظریف خواهدبود از این رو نسل آینده را نیز به مخاطره می‌افتد زیرا دختری که قد بلندی دارد،


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۴۶:۰۴ توسط:admin موضوع: نظرات (0)